خانه / پارچه مخمل / پارچه مخمل والور / تولید کننده انواع پارچه مخمل والور

تولید کننده انواع پارچه مخمل والور

تولید کننده انواع پارچه مخمل والور با بهترین متریال نمونه های جدید از این پارچه را تولید و در اختیار بازار مصرف کنندگان قرار داده است. همچنین کیفت عالی و رنگ بندی متنوع از اهداف مهم این تولیدی ها می باشد.

تولید کنندگان با تکیه بر توان و شناخت بازار پارچه توانسته اند هر روز نمونه های جدید از پار چه را تولید و در این زمینه پیشرفت ویژه ای داشته باشند. تولیدی ها نمونه پارچه های به بازار عرضه کرده اند که افراد زیادی خواهان این پارچه بوده اند. پارچه از جمله محصولات پرمصرف و پر فروش می باشد که هر چه تنوع بیشتر باشد مطمئنن طالبان خرید نیز افزایش می یابند و این امر حکایت از موفقیت تولیدی ها داشته است. زیرا بهترین تولیدات را روانه بازار و در اختیار متقاضیان قرار داده اند.

انواع پارچه مخمل والور

انواع پارچه مخمل والور

انواع پارچه مخمل والور را می توانید از طریق سایت های فروش پارچه یا مراکز فروش معتبر بصورت حضوری تهیه کنید. پارچه مخمل والور دارای رنگ بندی مختلف به رنگ های، یشمی، زرشکی، سرمه ای و…. و کیفیت بسیار بالای می باشد. جنس این پارچه از پلی استر و بافت منحصر بفردی دارد که بسیار نرم و لطیف و جذابیت خاصی داشته است. همچنین این پارچه از لحاظ  قیمت نیز مقرون بصرفه می باشد.

انواع پارچه مخمل والور

تولید کننده انواع پارچه مخمل

 پارچه های مخمل را تولید کنندگان بنام در ایران با استفاده از بهترین دستگاه های صنعتی تولید و با برندهای مختلف به بازار عرضه کرده اند. پارچه مخمل انواع مختلفی دارد، که هر کدام یک نوع بافت و تراکم پرز متفاوتی داشته است. پارچه مخمل به دلیل بافت ابریشمی حالت براق از خود به نمایش می گذارد و افراد زیادی را به خود جذب می کنند. تولیدی های مربوطه در بافت این پارچه دقت بسیاری می کنند. به دلیلی که  هنگام بافت خواب پرزها در یک سمت باشد و پارچه ها حالت سایه روشن پیدا نکنند.

انواع پارچه مخمل والور

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه مخمل والور

خرید عمده انواع پارچه مخمل والور جدید

به منظور خرید عمده انواع پارچه مخمل والور با طرح جدید می توانید با ما …