خانه / پارچه تور / تولید کننده زیباترین پارچه تور گیپور رنگی

تولید کننده زیباترین پارچه تور گیپور رنگی

زیباترین پارچه تور گیپور رنگی را تولید کنندگان با تجربه و کارآمد به بهترین نحو تولید و روانه بازار می کنند. هر چه پارچه ها بهتر و با کیفیت تر باشد نشان از عملکرد بهتر این تولیدی ها بوده است.

تولید کنندگان با استفاده ازالیاف ابریشم و پنبه نمونه پارچه تور گیپور که گل های برجسته ای دارد تولید و به بازار عرضه کرده است. این پارچه به نوبه خود بسیار زیبا و جذاب بود و دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد که خود گویا زیبایی ویژه و مورد پسند بسیار افراد می باشد. تولیدات این پارچه با توجه به سلیقه مشتریان و نیاز بازار نمونه پارچه های را تولید می کنند و این امر نشان توجه ویژه تولیدی ها به متقاضیان خرید می باشد.

پارچه تور گیپور رنگی
پارچه تور گیپور

زیباترین پارچه تور گیپور رنگی

پارچه های تور گیپور رنگی به خودی خود دارای طرح و نقش و نگار خاصی هستند و بسیار جذاب می باشد. این پارچه برای دوخت لباس مجلسی یا مهمانی به تنهایی یا همراه پارچه دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه این پارچه گیپور در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.

پارچه تور گیپور با توجه به سلیقه افراد در نمونه های من جمله:

  • سنگ دوزی شده
  •  مروارید دوزی شده
  • گل برجسته
  • تمام تور

در بازار موجود می باشد.

پارچه تور گیپور رنگی

تولید کننده جدیدترین پارچه تور

جدید ترین پارچه تور را تولید کنندگان با توجه به مدل های روز دنیا و طراحی های ویژه تولید می کنند. پارچه تور دارای انواع مختلف طرح، رنگ و نقش های گوناگون در بازار به چشم می خورد، که هر کدام مناسب دوخت نوع خاصی از البسه می باشد. افراد با توجه به طرح لباس مورد نظر اقدام به خرید می کنند و همیشه به دنبال جدید ترین پارچه ها با قیمت مناسب می باشند. لذا پارچه از جمله محصولاتی می باشد که در تمام فصول سال خرید و فروش آن بسیار به چشم می خورد.

پارچه تور گیپور رنگی
پارچه تور گیپور رنگی
جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تور آویز تخت کودک ساده

خرید عمده تور آویز تخت کودک ساده

در خرید عمده تور آویز تخت کودک ساده و طرح دار باید به نمایندگی هایی …