خانه / پارچه بنر / سفارش خرید عمده پارچه بنر ۱۰ انس

سفارش خرید عمده پارچه بنر ۱۰ انس

خرید عمده پارچه بنر ۱۰ انس را می توانید از طریق سایت های اینترنتی سفارش داد. پارچه بنر یکی از پارچه های است که بیشتر مورد استفاده کانون ها و ادارات تبلیغات قرار می گیرند. از این رو می توانید برای خرید خوب با مشاوران ما در این زمینه در ارتباط باشید.

پارچه بنر 10 انس

در دستگاه های چاپ بنر از رول بنر های ۱۰ انس زمانی استفاده می شود که بخواهید بنر های کوچک و قابل استفاده در محیط های بسته بسیار مناسب است. مقاومت بنر ۱۰ انس معمولی می باشد. خریداران این محصول معمولا سفارشات شان به صورت عمده می باشد زیرا قیمت  تمام شده برای آنها بسیار بصرف تر بوده و هزینه چاپ هم بروی بنر برای مشتری شان مناسب می باشد. این امر می تواند هم  برای تولیدی ها پارچه بنر و هم برای خریدار این پارچه ها سود آوری خوبی داشته باشد.

پارچه بنر ۱۰ انس

از انواع پارجه های بنر که کاربرد بسیاری دارد می توان به بنر ۱۰ انس اشاره کرد. زیرا کیفیت چاپ خوب و عالی دارد همچنین سایز آن مطابق دلخواه متغیر و امکان پانچ یا ولد را دارد. تولیدی های که در این زمینه فعالیت دارند انواع پارچه بنر را تولید نموده و با نرخ روز آن را راهی بازار های داخلی و یا خارجی می کنند. همچنین برند های مختلفی هنگام خرید به مشتریان پیشنهاد داده می شود.

پارچه بنر 10 انس

خرید عمده پارچه بنر

در هنگام خرید پارچه بنر استاندارد های نظیر:

  • عرض
  • کفیت
  • ثبابت بافت
  • گرماژ
  • قیمت روز

مدنظر خریدار می باشد. لذا زمان خرید برای تهیه بهترین نوع آنها دقت لازم انجام می گیرد.

در راستای خرید عمده متقاضیان همیشه سفارشات خود را به شرکت های که  برند خوب و شناخته شده ای و حتی دسترسی به آنها راحتر باشد اعلام می کنند.

از همین رو با پیشرفت  دنیای مجازی خرید از طریق وب سایت های تولیدی این محصولات امکان پذیر است.

پارچه بنر 10 انس

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه بنر وارداتی

قیمت خرید عمده پارچه بنر وارداتی

قیمت خرید عمده پارچه بنر وارداتی را می توانید از طریق  سایت های خرید و …