خانه / پارچه تترون / پارچه تترون فلامنت / پارچه فلامنت لاکرا درجه یک با قیمت عمده

پارچه فلامنت لاکرا درجه یک با قیمت عمده

پارچه فلامنت لاکرا

پارچه فلامنت لاکرا نوعی از پارچه های گرد باف با کشسانی بالا محسوب می شود که بیشترین کاربرد ان در پوشاک ورزشی می باشد . این پار چه در اصطلاح عامه گاها با پارچه فلامنت از نوع تخت باف ان که مصارف پرده ای دارد اشتباه گرفته می شود . هر چند این دو پارچه از نظر مواد تشکیل دهنده یکسانند ولی دارای بافت و کاربد وهمچنین ویژگیهایی متفاوتند از این رو پس از تعیین نوع پارچه بظر شما چگونه می توان انواع پارچه فلامنت لاکرا را با کیفیت عالی و درجه یک بدون واسطه و با قیمت مناسب تهیه نمود؟ آیا در خرید عمده توجه به قیمت ها می توانند توجه مشتریان را به خود جلب کند؟

امروزه هر پارچه با توجه به کاربردی که داشته به صورت تخصصی تولید و ارائه می شود. این پارچه ها هر چقدر با الیافت بهتر تولید شوند، می توانند زیبایی بهتری داشته و راحت تر برای تولیدات مختلف بکار گرفته خواهند شد.

پارچه فلامنت از گونه های بسیار خوب پارچه بوده که برای تولید محصولاتی مانند البسه بیمارستانی کاربرد دارد.

پارچه فلامنت لاکرا درجه یک

پارچه فلامنت لاکرا درجه یک تابع دو عامل مواد تشکیل دهنده و دستگاهای بافت می باشد . این دو عامل بصورت هم عرض تاثیر بسزایی در کیفیت پارچه دارند .

با توجه به اینکه پارچه فلامنت خود انواع مختلفی داشته، معمولا بهترین نوع آن کاربرد بیشتری در تولیدی ها دارد. پارچه فلامنت لاکرا که از جهات مختلف مانند:

  • مقاومت
  • بافت
  • نوع تولید
  • رنگ بندی
  • دوخت

ایده آل بوده در تولیدی های مختلف بیشترین استفاده را دارند.

به همین دلیل صنایع نساجی تولید آن را به صورت انبوه دنبال می کنند.

قیمت عمده پارچه

قیمت عمده پارچه را باید از شرکت هایی استعلام گرفت که در این زمینه عملکرد خوبی داشته و فروش محصولات خود را در سراسر کشور دنبال می کنند. برای این منظور پارچه هایی مانند فلامنت که کاربرد زیادی در صنعت دارد، از فروش بهتری برخوردار خواهند بود.

از موارد مهم سفارش این پارچه گرماژ ان است . گرماژ که عبارت است از متراژ پارچه بافته شده در هر کیلو از ان معمولا بین ۲٫۷ تا ۴٫۳ متر در کیلو می باشد . قیمت عمده پارچه فلامنت تابع مهمی از گرماژ ان است .

تلاش ما ارائه بهترین قیمت و کیفیت به خریدار به منظور برقراری رابطه ای طولانی و پایدار با مشتریان است . ما با در اختیار داشتن مجموعه هایی پیشرفته و تخصصی در امر تولید پارچه شما را در نیل به خواسته هایتان در این حوزه کمک می کنیم . با ما در ارتباط باشید .

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین نوع پارچه فلامنت زیبا

مرکز پخش بهترین نوع پارچه فلامنت زیبا

هر چقدر مراکز پخش تلاش خود را در ارائه بهترین پارچه فلامنت زیبا داشته باشند، …